Logo firmy Interior-Finish

Remonty mieszkań

Oferta » Remonty mieszkań

Remonty mieszkań to najczęściej kosztowna i starannie przemyślana inwestycja. Wydając na nią swoje pieniądze, chcą Państwo uzyskać satysfakcjonujące efekty. Jesteśmy tego świadomi, dlatego polecamy swoje usługi. Wykonujemy remonty mieszkań Wrocław od A do Z. Zajmujemy się każdego typu pracami remontowymi, w tym: przebudowa i zmiana położenia ścian działowych, zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych, tynki i gładzie oraz podłogi. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych specjalistów od instalacji – elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych. Łącząc swoją pracę z dobrą jakością materiałów, remonty mieszkań przebiegają sprawnie, zgodnie z harmonogramem i zaplanowanym budżetem.

Wrocław to bardzo dynamiczny rynek, oferujący wiele nieruchomości w dobrej cenie. Niestety dla wielu osób, problem stanowią same remonty mieszkań. Głównie z powodu trudności, w znalezieniu sprawdzonych i zaufanych wykonawców. Jeśli i Państwo mierzą się z takim dylematem, jesteśmy po to, aby go rozwiązań. Od początku swojej działalności, wyremontowaliśmy setki mieszkań w mieście Wrocław i sąsiednich miejscowościach. Nasza praca została doceniona przez klientów, których opinie publikujemy na naszej stronie.

Jak przeprowadzamy remonty mieszkań? Pierwszym etapem jest poznanie Państwa oczekiwań. W tym celu prosimy o kontakt i umówienie dogodnego terminu spotkania. Po oględzinach mieszkania przygotujemy kosztorys prac, uwzględniający oczekiwania Klienta – projekt, technologie i materiały. Po akceptacji kosztorysu, ustalamy termin rozpoczęcia prac oraz podpisujemy z Państwem umowę na remont mieszkania. Wszystkie zlecone prace wykonujemy zgodnie z harmonogramem – pozwala to precyzyjnie wyliczyć czas potrzebny na zakończenie remontu i oddanie mieszkania gotowego do użytku. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy, posiadające mieszkania wymagające kompleksowego remontu lub odświeżenia wybranych pomieszczeń. Remontujemy nieruchomości w granicach miasta Wrocław oraz najbliższych miejscowościach.  

 

Remont łazienki Wrocław

 

Mimo, że łazienka to zwykle najmniejsze pomieszczenie w mieszkaniu, jej aranżacja jest dla inwestora prawdziwym wyzwaniem. Jednak remont łazienki we Wrocławiu nie musi oznaczać skrajnych kompromisów. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że można zagospodarować dowolną przestrzeń zarówno dla miłośników dekoracyjnych form, jak i zwolenników minimalizmu. Nowoczesne wnętrza są zwykle dość proste, często bazujące na geoametrycznym wzornictwie. Dlatego chcąc nadać wnętrzu wygląd modernistyczny, warto zainwestować w armaturę, utrzymaną w duchu współczesnego designu. Przy większej powierzchni użytkowej można pokusić się o wannę wolnostojącą o symetrycznie lub owalnie profilowanym kształcie. Model wolnostojący daje duże możliwości zagospodarowanie przestrzeni, taką wannę można zainstalować w dowolnym miejscu, w którym jest możliwe zamontowanie odpływu wody.

Coraz częściej inwestorzy decydują się na umywalki o geometrycznym, prostym wzornictwie. Półkoliste znajdują swoje miejsce w niewielkim pomieszczeniu, pełniącym funkcję osobnej toalety. Kwadratowa umywalka doskonale skomponuje się z nowoczesną armaturą. Remont łazienki we Wrocławiu oznacza nieraz zmianę dotychczasowych nawyków rodziny. Dzieje się tak gdy decydujemy się na zastąpienie wanny bardziej funkcjonalnym prysznicem, czy też wstawieniem bidetu obok WC. Dużą popularnością cieszą się prysznice, które nie posiadają brodzika. Najlepiej pomyśleć o nich na etapie prac budowlanych, jednak współczesne technologie pozwalają na taki wariant również w mieszkaniach z drugiej ręki. Kabinę prysznicową bez brodzika zwykle wypełnia glazura, również w wersji estetycznej mozaiki na podłodze. Nowoczesność dotknęła również muszli klozetowej. Wiele firm, zajmujących się remontami jak Interior Finish coraz częściej instaluje toalety podwieszane. Zwykle są one przymocowane do ściany z ozdobną glazurą. 

Remont łazienki we Wrocławiu to inwestycja, której podejmujemy się raz na wiele lat. Nie warto eksperymentować ze stylistyką, tylko postawić na stonowane kolory. Zwłaszcza, że tam, gdzie dominuje nowoczesność, świetnie sprawdzą się szarości, beże oraz brązy. W nowoczesnym wnętrzu można wykorzystać szkło, ceramikę i kamień a stylizację dopełnić dobrze wkomponowanym lustrem. Remont łazienki powinien zostać przeprowadzony konsekwentnie. Przy użyciu konkretnych rozwiązań i odpowiedniego wyposażenia można nadać tej ważnej przestrzeni upragniony wygląd. Warto sięgać po innowacyjne opcje, które nie tylko pozwolą na zaoszczędzenie miejsca, ale również zwiększą komfort użytkowania łazienki.

 

Mieszkania do remontu we Wrocławiu

 

Mieszkania do remontu we Wrocławiu to najczęstsze zlecenia, jakich podejmuje się firma Interior Finish. Z roku na rok coraz więcej kupujemy lub inwestujemy w nieruchomości. Tego typu lokata kapitału wydaje nam się najpewniejsza. Zwykle chcemy stworzyć piękne, funkcjonalne wnętrze dla siebie i bliskich. Bywa, że chodzi o nowoczesną aranżację mieszkania z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Wrocław i jego bliskie okolice to niezwykle dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości. Można tutaj znaleźć propozycje na każdą kieszeń. Jednak dla wielu osób o wiele większym problemem jak znalezienie właściwego lokum jest wyszukanie firmy, która podejmie się prac remontowych lub wykończeniowych. Niesolidni wykonawcy to prawdziwa zmora dla osób, posiadających mieszkania do remontu we Wrocławiu.

Firma Interior Finish to nasza odpowiedź na wszelkie problemy remontowe. Od początku swojej działalności stworzyliśmy kilkaset unikatowych wnętrz zgodnie z sugestiami ich właścicieli. Korzystamy z najlepszej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Nasze prace wykonujemy w zaplanowanym czasie tak, aby nie zakłócać spokoju domowników podczas remontu lub też umożliwić im jak najszybsze wprowadzenie się do nowego mieszkania. Wykonujemy remonty kompleksowe, obejmujące każde pomieszczenie. W zakres naszych działań wchodzą między innymi przebudowa i zmiana położenia ścian działowych, zabudowa z płyt gipsowo-kartonowych, tynki i gładzie oraz podłogi. Mieszkania do remontu we Wrocławiu to również takie prace, jak układnie gresu, terakoty lub glazury w łazienkach, kuchniach i pozostałych miejscach narażonych na wilgoć.

 

Nie tylko malujemy ściany, ale również wygładzamy ich powierzchnię. Co więcej, montujemy sufity podwieszane wraz z oświetleniem i dekoracjami, które zostały dopasowane do wnętrza. Dzięki temu można uzyskać niezwykle efektowne aranżacje, które pasują do dowolnego pomieszczenia. Mieszkania do remontu we Wrocławiu to również instalacje różnego typu. Podejmujemy się wykonania bezpiecznych i nowoczesnych instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz kanalizacyjnych, które posłużą przez wiele lat. Dopasujemy je do wizji projektanta tak, aby nie były widoczne, za to doskonale spełniały swoją funkcję. Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na fachowe porady, dotyczące funkcjonalnej i komfortowej aranżacji wnętrza bez konieczności wynajmowania kilku ekip, z których każda zajmuje się inną częścią zadań.