Logo firmy Interior-Finish

Oferta

Nasza oferta obejmuje kompleksowe wykończenia wnętrz nowych mieszkań i domów, jak również dowolne prace remontowe. W zakres naszych usług wchodzi między innymi:

  • układnie gresu, terakoty lub glazury w łazienkach, kuchniach i pozostałych miejscach narażonych na wilgoć,
  • wykonujemy gładzie gipsowe i akrylowe korzystając wyłącznie za sprawdzonych materiałów,
  • malowanie ścian w każdym pomieszczeniu domu lub mieszkania,
  • zabudowy gipsowo-kartonowe w postaci ścian działowych, które pomogą w optymalnym wykorzystaniu przestrzeni mieszkania lub domu,
  • montujemy sufity podwieszane wraz z oświetleniem i dekoracjami dopasowanymi do wyjątkowego charakteru wnętrza,
  • układanie paneli i parkietów spełniających potrzeby naszych klientów, wraz z ich odpowiednim zabezpieczeniem lakierem, olejem lub woskiem,
  • wykonujemy bezpieczne i nowoczesne instalacje elektryczne, hydrauliczne oraz kanalizacyjne, które będą służyły mieszkańcom domu przez wiele lat,
  • oferujemy montaż oświetlenia, dzięki któremu wnętrze stanie się komfortowe i wygodne, a jednocześnie energooszczędne,
  • i wiele innych prac związanych z wykończeniem i remontem wnętrz domów i mieszkań.

 

Współpracując z nami mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w kwestii funkcjonalnej i komfortowej aranżacji wnętrza. Korzystamy wyłącznie z doskonałej jakości materiałów i nowoczesnych technologii. Zlecenia realizujemy z najwyższą solidnością, a jednocześnie najszybciej jak to możliwe, by nie zakłócać spokoju domowników w trakcie remontu lub umożliwić naszym klientom szybkie wprowadzenie się do nowego mieszkania.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu omówienia szczegółów zlecenia. 

 

Malowanie ścian Wrocław

 

Nic tak nie odświeża wyglądu ścian jak ich odmalowanie. Jeśli urządzamy nowe lokum, malowanie ścian zwykle wieńczy wszystkie wcześniejsze prace. Po burzeniu czy stawianiu ścianek, wymianie okien lub instalacji wydaje się też najprzyjemniejszym elementem wykończeniowym wnętrz. Z tego też powodu wiele osób uważa, że podoła temu wyzwaniu samodzielnie. Jednak ubarwienie ścian to nie tylko kupowanie kuwety, pędzla i farby, ale również właściwe przygotowanie ściany. Bez jej dobrego zabezpieczenia trwałość wykonywanych prac nie będzie zadowalająca. Z tego też powodu malowanie ścian we Wrocławiu często zleca się firmom, które specjalizują się w pracach wykończeniowych jak Interior Finish. Nie tylko zmieniają kolor pomieszczenia, ale przede wszystkim gwarantują, że będzie on trwały.

Nie ma idealnie wykonanych ścian. Jednak bywają takie, na których ewentualne pozostałości po pracach budowlanych są o wiele bardziej widoczne, niż powinny. Dlatego myśląc o malowaniu ścian we Wrocławiu warto najpierw zadbać o lepszą kondycję powierzchni. W przypadku ścian, na których już wcześniej naniesiono kolor trzeba oczyścić je drucianą szczotką. Większe nierówności można usunąć przy pomocy szpachelki. Do zakrycia są również wszystkie szczeliny, które mogą powstać na różnych etapach użytkowania mieszkania. Najczęściej wypełnia się je masą akrylową lub szpachlową. Ta druga ma jednak tendencje do kurczenia się, dlatego po wysuszeniu konieczne jest ponowne uzupełnienie ubytku. Wysuszoną masę warto przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym i odkurzyć naprawione miejsce z pyłu. Po tych zabiegach ścianę należy zagruntować, aby zmniejszyć chłonność podłoża i uczynić je bardziej zwięzłym.

Malowanie ścian we Wrocławiu to również zabezpieczenie pomieszczenia, w jakim odbywają się prace. Dobrze jest usunąć z niego meble, lub przestawić je na środek. Zanim zaczniemy malować ściany, pomyślmy także o kontaktach i gniazdkach elektrycznych. Część z elementów można odkręcić, pozostałe zabezpieczyć taśmą malarską. Jedną z zasad malowania wnętrz jest stosowanie tej samej techniki w obrębie pomieszczenia. Zmiana narzędzia malarskiego, na przykład z wałka na pędzel lub pistolet natryskowy spowoduje, że uzyskamy inną strukturę na fragmencie ściany, choć bywa, że efekt ten jest zamierzony. Malowanie rozpoczyna się od sufitu, przechodząc na ściany. Trudniej dostępne elementy, jak okolice okna, zwykle są malowane pędzlem lub mniejszym wałkiem.

 

 

 

GALERIA REALIZACJI