Logo firmy Interior-Finish

Galeria

Interior Finish to kompleksowe usługi wykończeniowe, remontowe oraz budowlane we Wrocławiu i jego bliskich okolicach. Nasze dotychczasowe realizacje są najlepszą wizytówką i potwierdzeniem wysokiego standardu świadczonych przez nas usług. Galeria zawiera szczegółową dokumentację zmian, jakich dokonaliśmy w obrębie pomieszczeń mieszkalnych.

Jednym z wyzwań, jakich się podjęliśmy była metamorfoza domu w Piecowicach. Chodziło o wykonanie remontu kominka w mieszkaniu, który zyskał obudowę z białej cegły. W podobnej kolorystyce jest utrzymana również glazura w łazience, która znalazła się na wszystkich ścianach pomieszczenia. Kontrast dla niej tworzy czarno biała mozaika podłogi.

W zleceniu remontu mieszkania z terenu Wrocławia również przeprowadziliśmy remont łazienki. Polegał on na wymianie umywalki, zamontowaniu nowego prysznica w wersji bez brodzika oraz zastosowaniu podwieszonego WC. Prace objęły również malowanie przedpokoju wraz z wstawieniem nowych drzwi, zmiana oświetlenia sufitowego w salonie i kuchni, oraz wygładzenie i malowanie ścian w szarej i niebieskiej kolorystyce.

Prace wykończeniowe w mieszkaniu z ulicy Lotniczej to przyjemność dobierania elementów w ciepłych barwach. Działania obejmowały położenie paneli podłogowych w salonie oraz wybór elementów oświetlenia punktowego w kilku pomieszczeniach, w tym kuchni, przedpokoju i łazience.

Mieszkanie w Swojczycach oznaczało dla nas wykonanie nowoczesnej aranżacji wnętrza łazienki wraz z elementami oświetlenia. Prace objęły także salon, w którym zastosowano atrakcyjne elementy oświetlenia w okolicach telewizora i szklanych półek.

Muchobór Mały to zlecenie kompleksowego remontu łazienki, wymiana prysznica oraz kranu. Wykonaliśmy również aranżację przedpokoju.

Od początku działalności Interior Finish wyremontowaliśmy setki mieszkań w obrębie Wrocławia i sąsiednich miejscowościach. Nasi Klienci doceniają nowoczesne rozwiązania do wnętrz, utrzymanych w różnej stylistyce.