Logo firmy Interior-Finish

Cennik

Prace remontowe oraz wykończenia mieszkań to zawsze skomplikowane działania o różnym zakresie prac. Często założona inwestycja pociąga za sobą kolejną, na przykład kiedy wchodzi w kolizję z instalacją elektryczną lub ciągami wodnymi. W zleceniach, które realizujemy zawsze staramy się, aby nasze projekty odzwierciedlały marzenia o wnętrzu idealnie dostosowanym do Państwa potrzeb. Nasi niezawodni specjaliści bacznie słuchają wszystkich sugestii, na bazie których są w stanie stworzyć nie tylko kreatywne lecz przede wszystkim funkcjonalne wnętrza.

Mamy świadomość, że remont lub wykończenie wnętrza mieszkalnego to spora inwestycja, której efekty będą jednak widoczne przez lata. Dlatego warto zadbać, aby prace odbywały się przy użyciu materiałów o wysokiej trwałości i doskonałych walorach estetycznych. Działając na wymagającym rynku wykończeń wnętrz stale podnosimy standardy pracy. Wszystko po to, aby jej efekt dał dużą satysfakcję użytkownikom. Dlatego starannie dobieramy materiały wykończeniowe, stosujemy również niezawodne i wydajne narzędzia pracy.

Profesjonalne usługi aranżacji wnętrz wymagają współpracy z najlepszymi architektami, których projekty zaspokoją potrzeby nawet bardzo wymagającego Klienta. Nasze prace są tworzone z pasją i zaangażowaniem, dokładamy również wszelkich starań aby każde zlecenie było wykonane w terminie. Stawiamy na najwyższą jakość materiałów i nowoczesne technologie. Elementy te w połączeniu z dostosowaniem projektu do indywidualnych wymogów mają wpływ na cenę całości. Dlatego efekty naszej pracy zawsze są liczone indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu, celem otrzymania wstępnej prognozy finansowej, dotyczącej remontu mieszkania lub prac wykończeniowych. Znając Państwa oczekiwania jesteśmy w stanie stworzyć rozwiązania, które łączą jakość i ekonomiczną cenę, jednocześnie gwarantując uzyskanie oczekiwanych efektów. Współpracując z nami można liczyć na fachowe doradztwo w kwestii funkcjonalnej i komfortowej aranżacji wnętrza.